درباره شرکت نواندیشان فراساحل لیان - LOICO

شرکت نواندیشان فراساحل لیان (LOICO) یک شرکت کاملا خصوصی است که دارای رتبه یک رشته نفت و گاز می‌باشد و خدمات مهندسی، خرید، ساخت و نصب (EPCI) در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ارائه می‌­نماید.

این شرکت با تکیه بر کارکنان شایسته خود و همچنین مدیرانی بسیار آگاه و کارآزموده با سوابق درخشان در انجام پروژه‌های قبلی، برخورداری از نیروی انسانی متخصص و همچنین در اختیارداشتن بهترین تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا، به سرعت رشد نموده و امروز در جایگاه یکی از بهترین شرکت‌های پیمانکاری برای کارفرمایان خود در ایران و حتی منطقه می‌باشد.

مهمترین خدماتی که توسط شرکت نواندیشان فراساحل لیان ارائه می‌شود، عبارتند از:

 • پیمانکاری EPCI برای پروژه‌های فراساحلی نفت و گاز
 • پیش‌راه‌اندازی و راه‌اندازی انواع سکوهای فراساحلی
 • پیمانکاری EPCI برای خطوط لوله و عملیات کابل‌گذاری در خشکی و دریا
 • پیمانکاری EPC برای تعمیر و نگهداری سازه‌های ساحلی و فراساحلی
 • پیمانکاری EPC برای جمع‌آوری و اوراق سکوهای قدیمی
 • پیمانکاری EPC برای پروژه‌های نفت و گاز در بخش خشکی
 • پیمانکاری EPC برای ساخت دکل‌های حفاری فراساحلی
 • ارائه خدمات حمل و نقل دریایی و نصب فراساحلی

 

نواندشیان فراساحل لیان

شرکت نواندیشان فراساحل لیان از زمان شروع فعالیت­‌های خود با کارفرمایان مطرح و بزرگی در پروژه­‌های بخش خشکی و فراساحلی در داخل کشور کار کرده است. ما در طول این فعالیت‌­ها با تحویل پروژه‌­ها در موعد مقرر، طبق بودجه و با رعایت بالاترین استانداردها سابقه بسیار خوبی از خود بجای گذاشته­‌ایم. امروز یکی از عوامل اصلی موفقیت شرکت نواندیشان فراساحل لیان، رضایت کارفرمایان ما می­‌باشد چرا که کارکنان ما با سهیم دانستن خود در ارزش‌های شرکت، چنان خدماتی را به کارفرمایان ارائه می­‌دهند که بیش ازحد انتظار کارفرمایان محترم است.

تجربه ما در ارائه و اجرای پیچیده‌­ترین پروژه‌ها با راه‌حل‌­های بهینه ، دقیق و کارامد در صنعت نفت و گاز، این اطمینان را در کارفرمایان محترم ما ایجاد می‌کند که شرکت نواندیشان فراساحل لیان، می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای اجرای پروژه‌های بزرگ و پرچالش در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی باشد.

سالها تجربه در اجرای پروژه‌های مختلف، منجر به برقراری روابط حرفه‌ای محترمانه و ارزشمند با بسیاری از شرکت‌های متخصص شده و سبب شده تا ما بتوانیم با هم فکری و تعامل با آنها، بروزترین خدمات و دانش فنی را در حوزه فعالیت‌­هایمان به کارفرمایان محترم ارائه کنیم . شرکت نواندیشان فراساحل لیان به داشتن چنین روابط و ارتباطاتی با شرکت‌های صنعتی توانمند در حوزه کاری خود افتخار می‌کند ، و پیوسته در تلاش است تا به کمک آنها و یادگیری هرچه بیشتر دانش روز این صنعت، بهترین راه­‌حل­‌های فنی و اجرایی را با توجه به شرایط محلی، به کارفرمایان خود ارائه نماید. به همین دلیل است که وقتی کارفرمایان ما با چالشی در زمینه‌­های مهندسی، خرید، ساخت و نصب مواجه می­‌شوند، برای مشاوره به سراغ ما میآیند. 

ما در شرکت نواندیشان فراساحل لیان، هیچوقت به بزرگ یا کوچک بودن پروژهایی که به ما واگذار شده، فکر نمی‌کنیم، در عوض سعی میکنیم خدمات EPCI خود را در قالب بهترین سرویس‎‌ها و عملکردی استثنایی ارائه نمائیم. ما بر این باوریم که رعایت بالاترین استانداردها در فرآیند طراحی، مدیریت پروژه و فرایند نصب برای موفقیت شرکت بسیار ضروری است. در همین راستا ما تجهیزات و امکانات خود را توسط یک نهاد ممیزی معتبر و مطابق با سیستم­‌های:

 • مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 ،
 • سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001:2015 ،
 • سیستم مدیریت کیفیت برای سازمان­های عرضه کننده کالا و خدمات صنایع نفت، پتروشیمی و گاز طبیعی ISO/TS 29001:2010 ،
 • سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001:2018
 • سیستم مدیریت H.S.E.

به تایید می‌رسانیم.

ما بر این باوریم که آینده ما به سرعت عمل و انعطاف‌پذیری ما وابسته است. در همین راستا روش‌های خود برای انجام پروژه را بر اساس نیازمندی­‌های کارفرما و ماهیت هر پروژه منطبق می‌کنیم و به روشی شفاف، بی عیب و با رعایت استانداردهای کیفی کار می‌کنیم.

ما معتقدیم که همیشه راهی بهتر برای انجام کارها وجود دارد. ما نه تنها با ارتقاء دائمی فرایندها و سرویس‌ها، بلکه دائما در تلاش برای بهبود کیفیت و شفافیت در تمامی فعالیت‌های‌مان ، تلاش می‌کنیم که تعیین کننده استانداردها در این صنعت باشیم. ما هر روز سعی می‌کنیم تا با استقبال از انتقادات و پیشنهادات، اندوختن دانش، فعالانه گوش دادن به همکاران، کارفرمایان و سهامداران‌مان، خود را دوباره خلق کنیم.

دانش، یکی از نقاط رقابتی کلیدی ماست. ما سعی می‌کنیم این برتری را از طریق تلاش برای توسعه پیوسته، کسب اطمینان از اینکه کلیه اعضای تیم ما بخوبی آموزش دیده و مجهز به بالاترین استانداردها شده‌اند، حفظ کرده، تا بتوانیم پیشاپیش سایر شرکت‌ها در صنعت فراساحل حرکت نمائیم.

درک تک تک نیازهای کارفرما، تنها راهی نیست که میتوان رضایت کارفرما را بدست آورد، ترکیب منحصر به فرد کنجکاوی و تجربه، نیروی محرکه اصلی شرکت ماست.

ما می‌دانیم که هیچ راه میانبری برای آوردن لبخند بر روی لب کارفرما وجود ندارد؛ بنابراین ما بصورت سیستماتیک برای ارائه راه‌حل‌­هایی که منجر به موفقیت در هر پروژه می‌شود، کار می‌کنیم، کاری که بر مبنای تحویل پروژه در موعد مقرر، کیفیت بالا و قابلیت اطمینان می‌باشد.

هدف ما این است که جدیدترین تکنولوژی‌ها را توسعه داده و به کارفرمایان محترم خود معرفی کنیم، کیفیت سرویس‌ها و کارمان را بهبود داده، زمان توقف پروژه را به کمترین حالت ممکن برسانیم، تا به بالاترین بازدهی اقتصادی برسیم.

 • ما مفتخریم که ترکیبی از بهترین استعدادها را کنارهم جمع کرده‌ایم که برای داشتن ایده‌های جدید و ارائه راه‌حل‌های خلاقانه برای کارفرمایانمان ، می‌توانیم روی آنها تکیه کنیم.
 • داشتن تیم‌هایی با تجربه مدیریت پروژه، همراه با داشتن نیروی کار حرفه‌ای و متخصص، به ما مزیت رقابتی می‌دهد.
 • ما به خودمان بخاطر ارائه راه‌حل‌های مقرون به صرفه، که منجر به خلق ارزش افزوده برای کارفرمایان‌مان می‌شود، افتخار می‌کنیم.
 • ما همواره در تلاشیم تا با منطبق ساختن خود با توسعه تکنولوژی‌های جدید، خودمان را برای مواجه با چالش‌هایی که دائما در حال تغییر و در انتظار ما می‌باشند آماده کنیم.

در شرکت نواندیشان فراساحل لیان، هدف نهایی ما دسترسی به نتایج پایدار و رشد به شیوه‌ای مستمر و سودآور است. ترکیب این هدف، با مواردی نظیر خلاقیت، فرهنگ مراقبت از یکدیگر، مسئولیت‌پذیری شخصی، توسعه فرصت‌ها، ارتقای شغلی و … که ما به کارکنان خود پیشنهاد می‌نمائیم، باعث می‌شود که شما ایده درستی از اینکه کار کردن در درون شرکت نو اندیشان فراساحل لیان به چه صورتی خواهد بود، داشته باشید. برخی از مهمترین اصول فرهنگ‌کاری ما در شرکت نواندیشان فراساحل لیان عبارتند از:

نوآوری نخستین ارزش ما است

در شرکت نواندیشان فراساحل لیان، نوآوری یکی از کلیدی‌ترین اصول ماست. ما معتقدیم تنها راه برای دستیابی به بالاترین سطح رضایت مشتری این است که همواره یک گام جلوتر حرکت کنیم. در همین راستا ما به طور مداوم به دنبال فرصت‌های جدیدی می‌باشیم تا سطح خدمات خود را با ارائه راهکارهای خلاقانه، به بالاترین استانداردها ارتقا دهیم. به همین علت ما کارکنان خود را تشویق می‌کنیم تا فراتر از مرزهای تعریف شده فکر کنند. به لطف روحیه نوآورانه‌ای که در ما وجود دارد، ما توانسته‌ایم با موفقیت ظرف سال‌های گذشته پیشرفت کنیم.

مسئولیت‌پذیری فردی

زمانی که شما به شرکت نواندیشان فراساحل لیان ملحق می‌شوید، از همان روز اول به شما اعتماد شده و مسئولیت‌های زیادی به شما واگذار می­شود. چرا؟ چون ما می‌دانیم که شما توانایی توسعه راهکارهای ابتکاری خود را دارید و توانایی گرفتن تصمیم‌های قاطعانه را دارید، همانطور که هر وقت نیازی به کمک داشته باشید آنرا تقاضا می­‌کنید. زمانی که شما با کمال میل تجربه و تخصص خود را به اشتراک بگذارید، ما می­‌توانیم آزادی حرفه­‌ای بیشتری به شما بدهیم.

همکاران در همه جا

در شرکت نواندیشان فراساحل لیان، اینکه ما در کجا مشغول به فعالیت می‌­باشیم اهمیتی ندارد، بلکه ارزش­‌ها و هویت سازمانی منحصر به فردمان است که ما را متحد و یکپارچه می­کند. برخورداری از چنین رویکردی نه تنها نوعی پویایی به ارمغان می‌آورد و استعدادهای جدید را جذب شرکت می‌کند، بلکه ما را نیز موفق نگه داشته و تضمینی است که ما همواره بهترین راهکارها را به مشتریان‌مان ارائه می­کنیم.

فرهنگ مراقبت

در شرکت نواندیشان فراساحل لیان، ما مراقب افرادی که با آنها کار می­کنیم و همچنین جهانی که در آن مشغول به فعالیت می‌باشیم، هستیم. در فرهنگ کاری دوستانه ما، کمک کردن به یکدیگر و به اشتراک‌گذاری دانش و معلومات نقشی اساسی دارد. ما همچنین جریان آزاد اطلاعات را تشویق می‌کنیم تا از یکدیگر یاد بگیریم. برای ما تمرکز روی بهره‌وری پایدار به همان اندازه اهمیت دارد که این مساله در قبال مشتریان با اهمیت است. علاوه بر این، ما تلاش می‌کنیم تا یک بخش خوب و تاثیرگذار از جامعه باشیم، فارغ از اینکه کجا هستیم. به همین دلیل است که ما از افرادمان حمایت می‌کنیم تا خودشان را توسعه دهند و در رشد و حرفه آینده خود سرمایه‌گذاری کنند.

فرصت‌های شغلی داخلی

در شرکت نواندیشان فراساحل لیان، داشتن یک مسیر شغلی باز برای پیشرفت پرسنل شرکت، بسیار مهم است. بنابراین ما در درجه اول مدیران را از داخل سازمان ارتقا می‌دهیم و رهبری را یک اولویت مهم در نظر می‌گیریم. در همین راستا افرادی که در این مجموعه مشغول به فعالیت می‌باشند، صرف‌نظر از اینکه آیا می‌خواهند مسیر شغلی خود را تغییر دهند، به یک متخصص تبدیل شده، یا بعنوان یک مدیر مسئولیت‌های جدیدی را عهده بگیرند، از فرصت­های بسیاری در داخل سازمان یا در روند اجرای پروژه­ها، برای داشتن یک زندگی کاری هیجان­انگیز برخوردار خواهند بود.

حسن انجام کار و رضایت‌نامه‌ها

با ما در تماس باشید

با تشکر از شما

منتظر تماس کارشناسان ما باشید