شبکاری

چرا شرکت نواندیشان فراساحل لیان

آشنایی با خدمات ارائه شده شرکت نواندیشان فراساحل لیان

شرکت نواندیشان فراساحل لیان (LOICO) یک شرکت کاملا خصوصی است که دارای رتبه پایه یک رشته نفت و گاز می باشد و خدمات مهندسی، خرید، ساخت و نصب (EPCI) در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ارائه می­‌نماید.

این شرکت با تکیه بر کارکنان شایسته خود و همچنین مدیرانی بسیار آگاه  و کارآزموده با سوابق درخشان در انجام پروژه های قبلی، برخورداری از نیروی انسانی متخصص و همچنین در اختیارداشتن بهترین تجهیزات و تکنولوژیهای روز دنیا، به سرعت رشد نموده و امروز در جایگاه یکی از بهترین شرکتهای پیمانکاری برای کارفرمایان خود در ایران و حتی منطقه می باشد.

نواندیشان فراساحل لیان

تجربه ما در ارائه و اجرای پیچیده‌­ترین پروژه ها با راه حل­‌های بهینه ، دقیق و کارامد  در صنعت نفت و گاز، این اطمینان را در کارفرمایان محترم ما ایجاد میکند که شرکت نواندیشان فراساحل لیان، می تواند یکی از بهترین گزینه های موجود برای اجرای پروژه های بزرگ و پرچالش در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی باشد.

سالها تجربه در اجرای پروژه های مختلف، منجر به برقراری روابط حرفه ای محترمانه و ارزشمند با بسیاری از شرکتهای متخصص شده و سبب شده تا ما بتوانیم با هم فکری و تعامل با آنها، به روزترین خدمات و دانش فنی را در حوزه فعالیت­هایمان به کارفرمایان محترم ارائه کنیم . شرکت نواندیشان فراساحل لیان به داشتن چنین روابط و ارتباطاتی با شرکتهای صنعتی توانمند در حوزه کاری  خود افتخار می کند ، و پیوسته در تلاش است تا به کمک آنها و یادگیری هرچه بیشتر دانش روز این صنعت ، بهترین راه­ حل­های فنی و اجرایی را با توجه به شرایط محلی، به کارفرمایان خود ارائه نماید. به همین دلیل است که وقتی کارفرمایان ما با چالشی در زمینه­‌های مهندسی، خرید، ساخت و نصب مواجه می­شوند، برای مشاوره به سراغ ما میآیند. 

شرکت نواندیشان فراساحل لیان از زمان شروع فعالیت­های خود با کارفرمایان مطرح و بزرگی در پروژه­های بخش خشکی و فراساحلی در داخل کشور کار کرده است. ما در طول این فعالیت­ها با تحویل پروژه­ها در موعد مقرر، طبق بودجه و با رعایت بالاترین استانداردها سابقه بسیار خوبی از خود بجای گذاشته­ایم. امروز یکی از عوامل اصلی موفقیت شرکت نواندیشان فراساحل لیان، رضایت کارفرمایان ما می­باشد چرا که کارکنان ما با سهیم دانستن خود در ارزشهای شرکت، چنان خدماتی را به کارفرمایان ارائه می­دهند که بیش ازحد انتظار کارفرمایان محترم است.

ما در شرکت نواندیشان فراساحل لیان، هیچوقت به بزرگ یا کوچک بودن پروژهایی که به ما واگذار شده، فکر نمیکنیم؛ در عوض سعی میکنیم خدمات EPCI خود را در قالب بهترین سرویسها و عملکردی استثنایی ارائه نمائیم. ما بر این باوریم که رعایت بالاترین استانداردها در فرآیند طراحی، مدیریت پروژه و فرایند نصب برای موفقیت شرکت بسیار ضروری است. در همین راستا ما تجهیزات و امکانات خود را توسط یک نهاد ممیزی معتبر و مطابق با سیستم­های:

  • مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 ،
  • سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001:2015 ،
  • سیستم مدیریت کیفیت برای سازمان­های عرضه کننده کالا و خدمات صنایع نفت، پتروشیمی و گاز طبیعی ISO/TS 29001:2010 ،
  • سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001:2018
  • سیستم مدیریت H.S.E.

به تایید می رسانیم.

ما در شرکت نواندیشان فراساحل لیان، تحویل پروژه در موعد مقرر و با بالاترین استانداردها میباشد؛ در همین راستا پیوسته در تلاشیم تا به ارزشهای سازمانی خود احترام گذاشته و شهرت و اعتبار شرکت را ارتقا دهیم.

ما به فعالیت و تولید در شرایط ایمن، ارائه سرویسهای کیفی به سبکی حرفهای و رقابتی متعهد پایبندیم چرا که چنین رویکردی یک منبع حیاتی برای حفظ مزیت رقابتی در نظرکارفرمایان ما می­باشد.

محتوای جدول

دیگر مقالات

پروژه آماده‌سازی سکوی مسکونی Q4 پروژه رشادت

زندگی در سکوی نفتی

زندگی در سکوهای نفتی، یکی از حرفه‌های پرخطر و مسئولیت‌پذیر در دنیای کاری است. این شغل، نه تنها شامل مشکلات و چالش‌های زیادی است، بلکه با تلاش و تجربه‌های بیشماری همراه است.

توضیحات بیشتر »